Osiągnij razem z nami nawet 231% w przeciągu 5 lat

  • 23% więcej w pierwszym roku
  • 56% więcej w drugim roku
  • Nawet 101% wzrostu rentowności w trzecim roku

Nasze sprawdzone rozwiązania to dla Ciebie gwarancja większych przychodów i wzrostu rentowności.  Możemy pomóc Ci na każdym kroku, od pierwszych szkoleń przez wdrożenia naszych rozwiązań aż do kontroli i pomocy w zarządzaniu Twoją placówką.

Przykłady naszych rozwiązań

System przyjęcia pacjenta pierwszorazowego

Pacjent pierwszorazowy jest szczególnie istotny dla każdej praktyki dentystycznej, nie jest to żadna tajemnica. Jednak fakt że dzięki odpowiednim praktykom możemy zwiększyć ilość takich wizyt, dostać świetne recenzje a co najważniejsze zwiększyć współczynnik akceptacji planów leczenia a tym samym więcej zarobić – nie jest już taki oczywisty. Pomożemy Ci wdrożyć nowe procedury, ograniczyć ilość administracji i co najważniejsze zarobić i dać Ci czas byś mógł się skupić na leczeniu

Inteligentne zarządzanie ofertą

Nie wszystko co robisz przynosi Ci wysoki dochód. Przeprowadzimy analizę najważniejszych przeprowadzanych przez Ciebie zabiegów. Ustalimy marże i pomożemy Ci je zwiększyć. Doradzimy w wyborze najlepszych materiałów. Pomożemy Ci znaleźć pacjentów którzy potrzebują twoich usług.

Profesjonalna Recepcja

Lekceważenie recepcji jest jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez gabinety stomatologiczne w Polsce. Jest ona wizytówką twojej recepcji, pierwszym miejscem jakie widzi pacjent wchodząc i ostatnim wychodząc. Poza tym wiesz że średnio tylko 50% ODEBRANYCH telefonów od potencjalnych nowych pacjentów kończy się wizytą?

Przeszkolimy twój personel, pomożemy Ci go kontrolować i co istotne zwiększymy ilość nowych wizyt tylko poprzez wdrożenie efektywnych procedur. Daj sobie zarobić. 

Menedżer Gabinetu Stomatologicznego

Jeśli potrzebujesz kogoś by pomógł Ci w codziennych sprawach Twojej kliniki to możemy Ci pomóc jako menadżerowie. Pomożemy przeprowadzić zakupy, kontrolować personel i przestrzeganie procedur, zagwarantujemy idealną obsługę Twoich pacjentów. Będziesz mógł sie skupić na tym co dla Ciebie ważne.

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i umówimy darmową konsultacje!

  • 660 191 867
  • kontak@qubikconsulting.pl